Huszadszor rendezték meg a ministránsok focikupáját az Esztergom-Budapesti Főegyházmegyében
Június 6-án, szombaton rendezték meg Budapesten az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye 20. Szent Tarzíciusz Kupáját – számolt be róla szerkesztőségünknek Kálmán Antal ministránsreferens.





































































