A Szentháromság szeretetközösségébe mi is odatartozunk – Húszéves a nyírlövői görögkatolikus templom
Püspöki Szent Liturgiával, a templom- és közösségépítő elődök méltatásával és elismerések átadásával ünnepelte alapításának huszadik évfordulóját a Nyírlövői Görögkatolikus Egyházközség június 6-án.





































































