A valódi megbocsátás nem csak egy érzés – Te Deum Tabon
Június 16-án Varga László kaposvári megyéspüspök mutatta be a tabi Szent Gellért Általános Iskola és Óvoda tanév végi hálaadó szentmiséjét az Utolsó Vacsora templomban. A főpásztor homíliájában az ellenségszeretetről és a harag legyőzéséről beszélt.




































































