A cél, hogy a fiatalok Krisztus módjára tudjanak szeretni – Főegyházmegyei Te Deum Veszprémben
A 2025/2026-os tanév kegyelmeiért és eredményeiért adtak hálát a Veszprémi Főegyházmegye fenntartásában működő oktatási intézmények vezetői, pedagógusai, munkatársai és hitoktatói a veszprémi Szent Mihály-főszékesegyházban június 23-án. A Te Deum szentmisét Udvardy György... »




































































