Béke e hajlékkal! – 135 éve szentelték fel a pécsi székesegyházat
135 éve, 1891. június 22-én szentelték fel a neoromán stílusban újjáépített pécsi Szent Péter- és Szent Pál-székesegyházat. Az évforduló kapcsán korabeli képekkel illusztrált összefoglaló olvasható az egyházmegye honlapján a 10 évig tartó újjáépítési munkálatokról, valamint... »





































































