Az Ignáci Lelkiségi Központ szervezésében a 2014-2015-ös évben is sor kerül a teljes szentignáci lelkigyakorlat elvégzésére a mindennapokban 2014. október 24. és 2015. augusztus 23. között.
A lelkigyakorlat végzésére azokat a személyeket várják, akik szeretnék mélyebben megismerni és továbbadni az ignáci lelkiséget.
Kritériumok a mindennapok lelkigyakorlatának végzéséhez:
– rendszeres imaélete van
– nyitott az ima- és élettapasztalatának megosztására kiscsoportban és a lelkivezetővel
– vállalja a következő kötelezettségeket: részvétel a közös programokon három alkalommal, melyek estétől a befejezés napján ebédig tartanak: 2014. október 24–26., Tahi / 2015. március 6–8., Tahi / 2015. augusztus 20–23., Tahi
– napi másfél órányi időt szán az imára – egy óra ima, 15 perc visszatekintés és 15 perc examen
– a lelkigyakorlat végzése alatt hetente egy alkalommal találkozik a lelkigyakorlat kísérőjével, aki az Ignáci Lelkiségi Központ által kijelölt személy
– havonta kiscsoportos megosztáson vesz részt az imatapasztalatról (a kiscsoportokat igyekszünk régiókként kialakítani, a lehetőségek szerint)
A program vezetői: Laczkó Zsuzsanna SJC, Varga László SJ
A részvételi szándékot kérik 2014. szeptember 1-ig jelezni a következő címre: ilk.kepzes@gmail.com vagy: ILK, Utasi Mária s.a., 2099 Dobogókő, Téry Ödön u. 6.
mlgy_leiras-2014-2015.pdf (278 kB)