Nagymarosi Ifjúsági Találkozó

2016. október 1., szombat

Október 1-jén, szombaton ismét Nagymarosi Ifjúsági Találkozó lesz, melyre minden fiatalt hívnak és várnak a szervezők.

Az őszi találkozó témája ez alkalommal Ferenc pápa Laudato si’ kezdetű, közös otthonunk gondozásáról írt enciklikájából kiindulva a teremtett világ védelme lesz.

A nap vázlatos felépítése
• 9.00 – közös reggeli ima – az imperfectum együttes vezetésével (plébániakert)
• 10.00 – főelőadás – Nobilis Márió atya, majd szentségimádás Márió atya és az imperfectum együttes vezetésével (plébániakert)
• 12.00 – fakultációk (különböző helyszíneken)
• 13.30 – ebédszünet, idő a személyes találkozásokra
• 15.30 – énekpróba a szentmisére
• 16.00 – szentmise – főcelebráns: Beer Miklós püspök (plébániakert)
• 18.00 – közös éneklés Sillye Jenő és barátaival (plébániakert)

Bővebb, részletesebb információkat a találkozó honlapjáról kaphat minden érdeklődő. A nagymaros.katolikus.hu oldalon megtalálható a találkozó plakátja és letölthető a nagymarosi levél.

Idén is szerveznek Gyerekmarost a gyermekek, kamaszok, diákok részére, melyre önkéntes segítőket várnak a szervezők. További felvilágosítás a jelentkezésről a www.gyerekmaros.hu oldalon található.