Átalakul a Facebook – Így maradhat továbbra is velünk

Hazai – 2018. február 28., szerda | 10:28

Ha a Facebookon szokta követni a híreinket, írásainkat és továbbra sem szeretne lemaradni róluk, akkor az alábbi lépésekkel biztosíthatja, hogy a közösségi oldal átalakítása ellenére is láthassa kezdőoldalán, a hírfolyamban.

Több más változtatás mellett január végén azt is bejelentette Mark Zuckerberg, hogy egyes oldalak hírei helyett a Facebook az ismerősök bejegyzéseiből fog jóval többet mutatni a hírfolyamban, ráadásul automatikusan.

Néhány kattintással azonban biztosíthatja, hogy ne maradjon le a Magyar Kurír cikkeiről.

Asztali gépről, tabletről a következő lépéseket szükséges megtenni, így a legegyszerűbb beállítani, hogy továbbra is láthassa a bejegyzéseinket:

1. A Facebookon a jobb felső sarokban a lévő legördülő menüben válassza a Hírfolyam-beállításokat (angolul a News Feed Preferences).

2. A megjelenő panelen kattintson Az elsőként megjelenők beállítása menüpontra (angolul: Prioritize Who To See First).

3. Ekkor megjelenik egy lista, benne az ismerőseivel és a kedvelt oldalakkal. Itt kell megkeresni a Magyar Kurírt. Ha az első pár sorban nincs ott a portál, akkor az első sor fölötti menüben kiválaszthatja, hogy csak az oldalak listájában szeretne keresni.

4. Az új beállításokat a Kész gombbal mentheti el.

Magyar Kurír

Kapcsolódó fotógaléria