Szociális intézmények találkozóját tartották Páduai Szent Antal ünnepén Balkányban – KÉPRIPORT
Páduai Szent Antal ünnepéhez kapcsolódóan évről évre Balkányban gyűlnek össze a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye szociális intézményeinek lakói és munkatársai, hogy együtt adjanak hálát és erősítsék közösségeiket. Idén június 16-án tartották találkozójukat a balkányi... »




































































