Hálaadó szentmisével zárták a tanévet a pécsi hitoktatók, átadták a Dulánszky‑díjakat is
A Pécsi Egyházmegye területén működő oktatási-nevelési intézményekben, valamint plébániákon szolgáló katekéták hálaadó szentmisén mondtak köszönetet Istennek június 13-án a pécsi székesegyházban ünnepelt Te Deum szentmisén. Négy hitoktató munkáját Dulánszky-díjjal... »




































































